Oribe logo
oribe plaukų priežiūra

Oribe

ORIBE – 35 metų patirtis plaukų pramonėje ir naujausios technologijos – elegantiški, naujoviški ir aukštos kokybės gaminiai. Sudėtyje yra tik geriausių ingredientų iš viso pasaulio. Produktų pakuotės yra minimalistinio ir prabangaus dizaino. Visuose gaminiuose juntamas unikalus ir elegantiškas firminis Côte D’Azur aromatas.

Oribe Canales buvo žinomas garsenybių kirpėjas, kuris per 30 savo karjeros metų bendradarbiavo su didžiausiais mados kūrėjais, tokiasi kaip Chanel, Karl Lagerfeld ir Gianni Versace ir kt.

Jis yra kūręs įvaizdžius daugybei fotosesijų su Naomi Campbell, Linda Evangelista, Diana Rossi, Scarlett Johansson ir Christy Turlington. Oribe buvo taip pat Jennifer Lopez asmeninis stilistas.

Jo darbai buvo publikuoti tokiuose garsiuose žurnaluose kaip Vogue, Elle, Allure, W ir V Magazine viršelių.

Oribe produktai stiprina ir saugo Jūsų plaukus, nes visi jie turi atkuriamųjų ir drėkinamųjų savybių. Šampūnai yra švelnūs ir valo plaukus nepašalindami iš jų natūralių aliejų. Apsauga nuo UV spindulių yra visuose Oribe gaminiuose, todėl padeda išvengti teršalų ir saulės daromos žalos.

Oribe produktus saugu naudoti dažytiems ir keratinu apdorotiems plaukams. Be to, jie yra draugiški veganams, produktai nėra bandomi su gyvūnais, juose nėra glitimo.

Pirkinių krepšelis