Kas slypi po ženklu DM?

Tai profesionalių grožio specialisčių Dukros ir Mamos tandemas.

Ši studija ne tik apie išorinį grožį – tai su meile kurti šeimos namai, iš kartos į kartą perduodamų grožio, sveikatos, jaunystės paslapčių ir dėmesio sau vieta.

Mano domėjimąsi grožio priežiūra įkvėpė ir formavo tiek mama, tiek modelio darbas žymiausioje pasaulio agentūroje „Elite Model Look“. Čia iš geriausių tarptautinių grožio meistrų mokiausi prižiūrėti ir puoselėti odą, plaukus ir kūną. Ši neeilinė patirtis įkvėpė toliau tobulėti ir 2005 m. savo praktines žinias įtvirtinau „Les Complexes Biotechniques“ kompanijoje Prancūzijoje. Dar vėliau ir Lietuvoje įgijau grožio terapijos specialistės išsilavinimą.

Mano mama Marija Jaruševičienė yra profesionali kosmetologė, turinti daugiau nei 30 metų patirties grožio srityje. Per daugelį metų sukaupė būrį ištikimų klientų ir nuoširdžiai rūpinasi kiekvieno jų odos grožiu ir sveikata.

Ilgą laiką dirbau vystydama kitų žmonių verslo projektus, tačiau visuomet svajojau susikurti savo pačios darbo erdvę ir vietą, kurioje pritaikyčiau visą sukauptą patirtį ir žinias. Praėjusiais metais nusprendžiau įgyvendinti savo svajonę ir taip gimė „DM grožio studija“.

Nuolatinės stažuotės užsienyje, praktika su naujausiomis grožio technologijomis ir darbas kosmopolitiškoje aplinkoje leido suprasti, kad grožis neturi jokių rasės, lyties ar amžiaus ribų. DM grožio studijoje laukiame visų, vertinančių kokybę, specialistų patirtį ir malonius rezultatus. Kiekvienam iš Jūsų individualiai pritaikysime tinkamiausias veido, kūno ir plaukų priežiūros priemones ir procedūras. Mūsų komandoje taip pat dirba makiažo meistrės, kirpėjos, masažuotojos ir manikiūro/pedikiūro meistrės.

Susitikime čia, kad atskleistume Jūsų natūralų grožį.

DM grožio studija įkūrėja,

Diana Makauskienė

Pirkinių krepšelis