Kūno procedūros

Rūgštinė valymo procedūra (cheminis pilingas) – labai veiksminga procedūra, skatinanti odos regeneraciją ir neleidžianti užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams.

Procedūra efektyviai pagerina odos struktūrą, sumažina spuogelių, inkštirų ir paraudimų atsiradimą. Procedūra tinkama visiems odos tipams, tiek vyrų, tiek moterų, ir padeda išspręsti bėrimo problemas nugaros ar pečių srityse.

Dažnai tokios nemalonios odos problemos kaip inkštirai, aknės bėrimai ar pigmentinės dėmės nepasibaigia tik veido srityje, tačiau paveikia ir nugaros ar pečių odą.

Geriausiems rezultatams pasiekti valymo metu naudojama glikolio rūgštis, kuri skatina odos regeneraciją.


Procedūros metu:

  1. Atkuriama odos drėgmės pusiausvyra,
  2. Mažinamos uždegiminės reakcijos odoje.  
  3. Kartu su glikolio rūgšties aplikacija taikomas mechaninis nugaros valymas, kurio metu giliai išvalomos poros ir pašalinami susidarę inkštirai ir komedonai.

Priklausomai nuo odos būklės, maksimaliems rezultatams pasiekti, kartoti procedūrą patariame kas mėnesį, 4-5 kartus, tačiau rezultatas bus matomas jau po pirmos procedūros.

Trukmė ir kaina:
60 min – 80 €

Rezervuokite paslaugą:

Kolagenas yra svarbiausias jungiamojo audinio komponentas, atsakingas už odos elastingumą ir stangrumą. Senėjimo procesai ir žalingas aplinkos poveikis, mažina kolageno ir elastinių skaidulų kiekį odoje, todėl oda praranda savo drėgmę, skaistumą, elastingumą. Odoje lėtėja regeneraciniai procesai.

Odą transformuojančioje procedūroje naudojami daugiausiai diskusijų sulaukę, pripažinti ingredientai ir technologijos, aukščiausios kokybės odos priežiūros ir neinvazinių estetinių procedūrų pasaulyje.

Praturtinta grynu natūraliu kolagenu, jūriniu kolagenu, peptidų technologijomis, grynu šilku ir augaliniais augimo faktoriais, ši transformuojanti kaklo ir dekoltė procedūra atjaunins suglebusią, papilkėjusią ar stangrumą praradusią odą.

Po švelnaus enzyminio šveitimo oda tampa lygesnė, pašalinamos negyvos odos ląsteles, geriau įsisavinamos kosmetinės priemonės. Naudojama Swissline kolageno kaukė, sudaryta iš 92% kolageno, aktyvinamo serumu, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis, pieno rūgštis ir probiotikai… Tokios kaukės perkelia procedūras į kitą lygį… Naudojamuose produktuose yra šveicariškos kokybės peptidai, ektoinas, augalinės kilmės proteinai, izoflavonoidai, proteinai iš šilko su skirtingomis tekstūromis.

Priklausomai nuo odos būklės, maksimaliems rezultatams pasiekti, kartoti procedūrą patariame kas dvi savaites, 4-6 kartus, tačiau rezultatas bus matomas jau po pirmos procedūros. Procedūra puikiai tinka odos senėjimo prevencijai, prieš ir po krūtų plastinių operacijų.

Trukmė ir kaina:
60 min – 150 €

Rezervuokite paslaugą:

Atgal į Mūsų paslaugas

Pirkinių krepšelis