Academie Scientifique de Beaute

Academie - grožio priemonės

Legendinė estetinės kosmetikos produktų gamintoja, įsitvirtinusi pasaulinėje rinkoje prieš daugiau nei 130 metų. Tai vienas seniausių kosmetikos namų ir pirmasis grožio institutas Prancūzijoje, turintis turtingą ir unikalią istoriją.

Dar 1890 metais farmacijos mokslų daktaras ir kompanijos įkūrėjas George Gay iškėlė idėją: odos jaunystę ir grožį išsaugoti galima, derinant estetines kosmetikos procedūras su individualiai parinktomis odos priežiūros priemonėmis namuose. Nuo tada Academie Scientifique de Beaute kuria profesionalias estetinės kosmetikos priemones kosmetologams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis, skirtus naudojimui namuose.

Kiekvienais metais organizuojamuose tarptautiniuose kongresuose Academie Scientifique de Beaute produkcija pelno „Metų inovacijos” titulą. Norint pasiekti tokių rezultatų šiandieniniame pasaulyje, privalu būti unikaliam, gamyboje taikyti originalius ir inovatyvius sprendimus. Kompanija turi savo mokslinių tyrimų laboratorija, kurioje kruopščių tyrimų ir geriausių biochemijos specialistų pagalba gimsta nauji ir inovatyvus produktai, padedantys išsaugoti odos jaunystę ir grožį. Visi produktai yra pripažinti dermatologų, estetinės medicinos ir plastikos gydytojų bei kosmetologų daugiau nei 67 pasaulio šalyse. Išmėginti veido odos procedūras, pritaikytas būtent Jums,  galite ir mūsų DM Beauty studijoje Vilniuje.

Academie grožio priemonės - DMbeauty.lt - grožio studija Vilniuje
Pirkinių krepšelis